wgn

Dom na sprzedaż Białystok - Skorupy | Dom do remontu | Działka 790 m2

Domy sprzedaż, podlaskie, Białystok
Oferta na wyłączność

Dodano: 19.05.2026

Opis ogłoszenia:

sygnatura: SD065-86

Na sprzedaż dom z dużą działką- Białystok, Skorupy

Na sprzedaż dom położony na osiedlu Skorupy w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną i szeregową, z bardzo szybkim dojazdem do centrum miasta.

Dom o powierzchni ok. 96 m2 usytuowany jest na działce o powierzchni ok. 800 m2. Na posesji znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni ok. 40 m2.

Nieruchomość przeznaczona jest do generalnego remontu, co daje możliwość aranżacji przestrzeni według własnych potrzeb i stworzenia domu idealnie dopasowanego do oczekiwań przyszłego właściciela. Dodatkowym atutem jest gotowy projekt przebudowy.

To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających miejsca do zamieszkania, jak i dla inwestorów poszukujących nieruchomości z potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji.

Dom posiada ogrzewanie gazowe oraz dodatkowe ogrzewanie na opał stały, co daje możliwość wyboru sposobu ogrzewania i większą elastyczność użytkowania.

Duża działka stwarza również możliwość budowy dodatkowego budynku gospodarczego lub mieszkalnego, co zwiększa potencjał inwestycyjny nieruchomości.

Najważniejsze informacje:
* powierzchnia domu: ok. 96 m2
* powierzchnia działki: ok. 800 m2
* budynek gospodarczy: ok. 40 m2
* dom do generalnego remontu
* gotowy projekt przebudowy
* spokojna okolica
* zabudowa jednorodzinna i szeregowa
* szybki dojazd do centrum

Cena: 679 000 zł

W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. Lokalizacja łączy spokojne otoczenie z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej.

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji nieruchomości.

Pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu, ponieważ mamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie (poparte sukcesami i zadowoleniem klientów) i współpracujemy z wszystkimi wiodącymi bankami udzielającymi kredytów mieszkaniowych.

W naszą pracę angażujemy się całym sercem i z pełnym profesjonalizmem oraz gruntowną wiedzą w zakresie aspektów prawnych związanych z nieruchomościami jak i kredytami.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Średnie ceny w tej lokalizacji: 6 586,46 zł/m²

Licznik odsłon: 32

tel. 535 0 pokaż
numer

Oferta tylko u nas

Podstawowe Informacje:

Lokalizacja: Białystok
679 000
Cena /m² 7 073
Rodzaj dom bliźniak
Rynek wtórny
Powierzchnia 96 m²
Powierzchnia działki 790 m²
Ilość pokoi 5
Ilość kondygnacji 2
Dojazd droga asfaltowa
Dach kopertowy
Stan techniczny do remontu

Media

woda, prąd, kanalizacja

Dodatkowe Informacje

balkon / taras / loggia, dwupoziomowe, oddzielna kuchnia

Lokalizacja na mapie:

wgnBiałystok

Joanna Nerkowska

e-mail: j.nerkowska@wgn.pl

tel.: 535 088 000

Adres biura:

ul. Legionowa 9/1 Lokal 3

15-099, Białystok, Polska

Interesuje Mnie ta oferta

Zostało jeszcze: znaków

Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies